European Union Certificate Programme

124. Avrupa BİRLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI (1)

Konrad Adenauer Stiftung (KAS) Türkiye,  Türk – Alman Dayanışma ve Entegrasyon Derneği (TANDEM), Yaşar Üniversitesi AB Merkezi ve Jean Monnet Kürsüsü işbirliği ile 29 Mart 2021 – 02 Nisan 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak Avrupa Birliği Sertifika Programı düzenlenecektir. Etkinlik, konuya ilgi duyan tüm katılımcıların başvurusuna açıktır.  

Katılım ücreti bulunmamaktadır ve programa kontenjan dahilinde aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu dolduran başvuru sahipleri arasından katılım kabul edilecektir. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQo1QUW2aLsrDbMAL3TwWAMvVOxTXPqd9q7gDXNU9CvxQUrA/viewform?fbclid=IwAR3u9UYArGp27BD6phb-EgW6AFLZUPuvQ4tBrlcPgpjtT7dGCCpcYl4Zbfw .

Kontenjanın dolmasının ardından başvuru formu kapanacaktır.

Sertifika almaya hak kazanabilmek için yerine getirilmesi gereken 2 kriter mevcuttur. Bunlar;

1) Online AB Eğitimi Sertifika Programımız kapsamında gerçekleştirilen toplam 10 oturumdan en az 8’ine katılmış olmak (oturumlar sırasında googledoc üzerinden paylaşılacak yoklama formları dikkate alınacaktır).

2) En az 8 oturuma katılanlara program sonunda iletilecek adres ve özet gönderim linki üzerinden 09 Nisan 2021 Saat:17.00’ye kadar Avrupa Birliği ile ilgili 1-2 sayfalık özeti gönderilen forma yükleyip bizlere iletmiş olmak. 

(Özet yazısında programın genel özeti yazılabileceği gibi Avrupa Birliği hakkında istenilen herhangi bir konuda da yazılabilir. Yazı dili olarak Türkçe, İngilizce veya Almanca tercih edilebilir)

Detaylı programı incelemek için lütfen tıklayınız. 

Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine iletebilirsiniz.