EDUCLAB Project Multiplier Event

EDUCLAB_Multiplier_Event

Yaşar Üniversitesi’nin ortak olarak yer aldığı, AB Erasmus+ Programı EDUCLAB projesi kapsamında 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü 10:00 – 14:00 saatleri arasında Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsünde tanıtım ve yaygınlaştırma etkinliği düzenlenecektir.

Etkinliğe resmi ve özel okul öncesi eğitim kurumlarında (anaokulu ve anasınıfı) görev yapan öğretmen, eğitmen ve yöneticiler katılabileceklerdir. Katılımcı sayısı 40 kişi ile sınırlı olup başvurusu kabul edilen kişiler e-posta ile bilgilendirilecektir.

Etkinlikte proje kapsamında okul öncesi eğitim alanında çalışan öğretmenlere yönelik geliştirilen “okul öncesi sınıflarda sanatsal ve kültürel etkinliklerin hazırlanmasına yönelik rehber (EDUCLAB Guidelines)” “Eğitim El Kitabı (EDUCLAB Training Handbook)” ve “etkinlik hazırlama ve uygulama konusunda öğretici videolar içeren dijital platform”un tanıtımı yapılacaktır.

Etkinlik dili “Türkçe”dir ve katılım ücretsizdir. Etkinliğe katılabilmeniz için aşağıdaki kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen katılımcılara etkinlik programı ile ilgili ayrıntılar ayrıca iletilecektir.

Katılımcılara etkinlik sonunda Katılım Sertifikası verilecektir.

 

Etkinlik Adı: EDUCLAB Projesi Yaygınlaştırma Etkinliği

Yer: Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü (Bornova, İzmir)

Tarih: 11 Ağustos 2021 Çarşamba

Saatler: 10:00 – 14:00

Taslak Programa erişmek için tıklayınız.

 

Proje hakkında daha fazla bilgi için: https://www.educlab.eu/tr/